23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Koncert Poezji Śpiewanej Roberta Kasprzyckiego

Zamiast na popołudniowy niedzielny spacer, miłośnicy poezji śpiewanej wybrali się do sali widowisk w GOK w Zawoni na koncert Roberta Kasprzyckiego. I warto było! Krakowski artysta zaserwował prawdziwą muzyczną ucztę okraszoną autoironicznym dowcipem. Często nawiązywał do tematu projektu "Bo język ma znaczenie!", podkreślając wartość i kulturę języka polskiego. W repertuarze Artysty znalazły się zarówno te starsze utwory, takie jak "Niebo do wynajęcia', "Światopodgląd", "Piosenki i nie", "Cztery", "Zapiszę śniegiem w kominie", "Zielone szkiełko", jak i te nowsze "Oko opatrzności", "Naprawdę kocham deszcz", "Trzymaj się wiatru kochana", "Same zera", "Winda VII". Znane utwory rozbawiona publiczność śpiewała wraz z artystą i tak godzinny koncert przedłużył się do dwóch godzin! Namiętni melomani zakupili płytę z autografem piosenkarza. 

Pan Robert zapewnił nastrojową, swojską i niewymuszoną atmosferę, bawił do łez, ale i zmuszał słuchaczy do refleksji. Swoimi piosenkami i trafnymi wtrąceniami pomiędzy utworami zjednał sobie publiczność, jej serca i dusze. Prawdziwie wynajął dla nas niebo na to niedzielne październikowe popołudnie!

Koncert współfinansowany był przez Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich w ramach projektu "Bo język ma znaczenie!" 

 

 

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 04-10-2021 12:06
Icons from IcoFont