Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia 9.10.2022 godz. 11:00 Zapraszamy.

Logo GOK

Koncert Poezji Śpiewanej Roberta Kasprzyckiego

Zamiast na popołudniowy niedzielny spacer, miłośnicy poezji śpiewanej wybrali się do sali widowisk w GOK w Zawoni na koncert Roberta Kasprzyckiego. I warto było! Krakowski artysta zaserwował prawdziwą muzyczną ucztę okraszoną autoironicznym dowcipem. Często nawiązywał do tematu projektu "Bo język ma znaczenie!", podkreślając wartość i kulturę języka polskiego. W repertuarze Artysty znalazły się zarówno te starsze utwory, takie jak "Niebo do wynajęcia', "Światopodgląd", "Piosenki i nie", "Cztery", "Zapiszę śniegiem w kominie", "Zielone szkiełko", jak i te nowsze "Oko opatrzności", "Naprawdę kocham deszcz", "Trzymaj się wiatru kochana", "Same zera", "Winda VII". Znane utwory rozbawiona publiczność śpiewała wraz z artystą i tak godzinny koncert przedłużył się do dwóch godzin! Namiętni melomani zakupili płytę z autografem piosenkarza. 

Pan Robert zapewnił nastrojową, swojską i niewymuszoną atmosferę, bawił do łez, ale i zmuszał słuchaczy do refleksji. Swoimi piosenkami i trafnymi wtrąceniami pomiędzy utworami zjednał sobie publiczność, jej serca i dusze. Prawdziwie wynajął dla nas niebo na to niedzielne październikowe popołudnie!

Koncert współfinansowany był przez Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich w ramach projektu "Bo język ma znaczenie!" 

 

 

 

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 04-10-2021 12:06
Icons from IcoFont