23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Dożynki Gminne - Czeszów 2021

W sobotę 28 sierpnia 2021 r. w Gminie Zawonia odbyły się Dożynki Gminne, w tym roku po raz pierwszy miały miejsce poza Zawonią czyli w Czeszowie. Dożynki to wydarzenie, które jest podziękowaniem za zakończenie żniw i prac polowych, to także podsumowanie rolniczego trudu, wdzięczność za otrzymane płody rolne i chęć dzielenia się nimi z drugim człowiekiem.

Szczególne podziękowania za trud włożony w organizację tegorocznych dożynek, pomoc i wsparcie należą się przede wszystkim Starostom dożynkowym Pani Beacie Borowiak, Panu Piotrowi Woźniakowi, sołtysom Gminy Zawonia, radom sołeckim na czele z radą sołecką z Czeszowa, mieszkańcom i wszystkim tym, którzy nie byli na pierwszym planie, ale służyli swoją pomocą. Wyrazy uznania i podziękowania kierujemy również do wszystkich sponsorów, którzy udzielili nam nieocenionego wsparcia. Za pełen profesjonalizm i dużą dawkę humoru dziękujemy prowadzącym imprezę Kamili Kruszonie pracownikowi GOK w Zawoni oraz Maciejowi Stajniakowi dziennikarzowi radiowemu. To dzięki wspólnemu zaangażowaniu nasze dożynki nabrały wyjątkowego charakteru, miały wspaniałą oprawę i niepowtarzalny klimat. Jesteśmy zgodni co do tego, że to było wyjątkowe wydarzenie.

Baner 172 x 72 cm01.jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 31-08-2021 14:19
Icons from IcoFont