Rozwiązanie konkursu na Maskotkę Gminy Zawonia

Jakiś czas temu wraz z Gmina Zawonia ogłosiliśmy konkurs na Gminną Maskotkę  :)

Celem konkursu było wyłonienie projektu maskotki wraz z jej nazwą i uzasadnieniem. Maskotka stanie się wizytówką Gminy Zawonia i będzie wykorzystywana do promocji naszej gminy na różnych imprezach kulturalnych i nie tylko.

Wpłynęło do nas 7 prac, jury w składzie:

Agnieszka Wersta - Wójt Gminy Zawonia

Agnieszka Buczak/ dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni

Anita Adamczyk -Sowa/ specjalista ds. promocji ,

Aleksandra Waniek-Bona/ artysta plastyk,

Kamila Kruszona/ koordynator projektu.

Jednogłośnie zwyciężyła praca, Sary i Bruna Gorczyców czyli Żołna- Zawoński Rajski Ptak o nazwie Zawrajka

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom a pozostałym uczestnikom ogromnie dziękujemy i zapraszamy po odbiór upominków

Było o co walczyć, gdyż główną nagrodą była nagroda pieniężna w wysokości 500 zł

Czy ktoś widział Żołnę w swojej okolicy?? Mamy dowody, że mieszka w naszej gminie od maja do sierpnia. Wypatrujcie jej u siebie a my obiecujemy, że wspólnie przywitamy ją w maju :)