Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

I Gminne Dyktando z Kamilą Kalińczak

O znaczeniu języka polskiego przekonają się uczestnicy I Gminnego Dyktanda organizowanego w ramach projektu "Bo język ma znaczenie!".

W działaniach wspomoże nas Kamila Kalińczak dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz lektorka. Przez 10 lat prowadziła Wiadomości Radia ZET, a także programy w TVN24 i TVNBiS, Pracuje również jako lektor, jak również prowadzi konferencje i spotkania, a także szkolenia i warsztaty dla młodych dziennikarzy. 

Do udziału w dyktandzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszej gminy. To będzie nie tylko sprawdzian ortograficznych umiejętności i zdrowej rywalizacji, ale także znakomita zabawa. Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy, że każdy sam sprawdzi i oceni swoją pracę. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety i dyplomy, a najlepsi nagrody.

 Zgłoszenia do udziału przyjmujemy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoni lub na adres mailowy: biblioteka@gokzawonia.pl Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dyktanda na stronie  lub w siedzibie GOK-u i GBP w Zawoni. Wszelkie wątpliwości i zapytania proszę kierować do koordynatora projektu - Magdaleny Musiał tel. 71 312 92 76, gbp@gokzawonia.pl
Projekt "Bo język ma znaczenie!" współfinansowany jest przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich.
 
 

Plakat A3 KK.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 24-08-2021 10:24
Icons from IcoFont