Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Warsztaty logopedyczne z Anastazją Drath

W ramach projektu "Bo język ma znaczenie!" będą prowadzone Warsztaty z treningu emisji głosu i wymowy przez logopedę mgr Anastazję J. Drath.

Pani Anastazja współpracuje z Wrocławskim Centrum Psychostymulacji, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie oraz dla dorosłych z afazją i dyzartrią. Wykłada także i prowadzi zajęcia praktyczne dla słuchaczy Podyplomowych Studiów Logopedycznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Poprzez prowadzone warsztaty uczestnicy nauczą się mówić w taki sposób, by utrzymać uwagę słuchaczy i jednocześnie pozostawić po sobie niezatarte wrażenie. Celem warsztatów będzie też znalezienie i eliminacja złych nawyków, które mogą powodować problemy z głosem i osłabiać przekaz. W tym samym dniu odbędą się także Warsztaty logopedyczne skierowane do rodziców. Istotnym elementem profilaktyki wad wymowy jest uświadomienie rodziców i najbliższego otoczenia. Podczas warsztatów Prowadząca przekaże rodzicom, jakie ćwiczenia i zabawy logopedyczne są możliwe do przeprowadzenia w warunkach domowych.

Plakat A3 AD.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 24-08-2021 09:06
Icons from IcoFont