Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Gminny Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – słowa Janusza Korczaka najbardziej oddają wagę Dnia Dziecka. W tym roku będzie miał szczególne oblicze bo na sportowo.
Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni mają zaszczyt zaprosić wszystkie dzieciaki do udziału w licznych konkurencjach sportowych i nie tylko.

Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was tego dnia :)

30 maja od godziny 12:00 ruszają zapisy na warsztaty nauki jazdy na rowerach po torze pumptrackowym. Warsztaty poprowadzi profesjonalna firma VeloProjekt, przeprowadzą również konkurencje, podczas których będzie można zdobyć cenne nagrody, naprawdę warto się zapisać :)

Start warsztatów o 14:00.

W międzyczasie będzie można przybić piątkę i zrobić sobie zdjęcie z maskotką Mrówki, Concretmanem oraz Policjantem. Ponadto tego dnia będzie wiele innych atrakcji, takich jak: animatorzy, szczudlarze, kiermasz książek, fotobudka, lody dla wszystkich dzieciaków oraz słodkie stoiska :)

Oczywiście nie może zabraknąć pokazu profesjonalnej jazdy po pumptracku w wykonaniu wicemistrza Polski Filipa Rawickiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Zawonia :)

Organizatorami tego wydarzenia są :

Gmina Zawonia

oraz

Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni

Partnerami:

Komenda Powiatowa w Trzebnicy

VeloProjekt

Telewizja Wzgórz Trzebnickich

Grupa Jucha Beton

Sponsorami :

Mrówka Trzebnica - Szostak

Place Zabaw Free Kids

Aglomeracja Wrocławska

DZIEŃ DZIECKA (1).jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 18-05-2021 12:36
Icons from IcoFont