23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Akcja " Przywróć naszą Ziemię"

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”.
W tym dniu warto się zastanowić, czy dbamy i jak dbamy o naszą planetę. Produkujemy mnóstwo spalin i wycinamy drzewa, marnujemy wodę, wypalamy trawy, a czasami wystarczy zacząć od siebie, dlatego zachęcamy Mieszkańców Gminy Zawonia do akcji sprzątania naszej gminy. Zgłoście swój udział i dajcie nam znać jakie miejsce będziecie sprzątać. Nasza akcja będzie trwać w dniach 22-26 kwietnia, w zamian za pełne worki ze śmieciami otrzymasz od nas zielony krzew.
Dzięki Wsparciu Gminy Zawonia oraz firmie ALBA każdemu kto przyłączy się do akcji zapewniamy rękawice i worki na śmieci.
Podczas sprzątania, pamiętajmy o zachowaniu wszelkich obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję.
Niech Dzień Ziemi będzie dla nas okazją do promowania postaw ekologicznych, a efektem niech będzie nabycie wiedzy i wrażliwości ekologicznej człowieka świadomego.

Kopia Bez tytułu (6).jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 20-04-2021 11:09
Icons from IcoFont