Lockdown przedłużony do 25 kwietnia :( bardzo za Wami tęsknimy. Trzymajcie się zdrowo do szybkiego zobaczenia.

"Kopciuszek" przedstawienie w trzech aktach

27 marca – to święto ludzi teatru. Święto celebrowane z obu stron rampy, bo jest to uroczysty dzień dla twórców, realizatorów i wykonawców, ale też dla tych, którzy nadają sens teatrowi, bez których teatr nie istnieje – dla WIDZÓW.
W Międzynarodowym Dniu Teatru nie możemy Państwa zaprosić na planowane przedstawienie. Możemy się z Państwem umówić wyłącznie w internecie. Z tą myślą cały zespół Gminnego Ośrodka Kultury w ramach Bibliotecznej Poczytajki, przygotował dla Was zabawne przedstawienie „Kopciuszka” w wersji kabaretowej. Oj będzie się działo na naszej scenie.
Życzmy więc sobie wzajemnie, byśmy jak najszybciej znowu spotkali się w rzeczywistym świecie, bez maseczek, rękawiczek i akcji w mediach społecznościowych.

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 24-03-2021 12:34