23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Wyniki konkursu "1000 TWARZY KOBIETY WSPÓŁCZESNEJ"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny "1000 Twarzy Kobiety Współczesnej” został rozstrzygnięty!

Konkurs miał na celu pokazać, jak cudownie czasami jest odkryć nową siebie dzięki nowym pasjom, zainteresowaniom i wyzwaniom łatwiej wtedy można zrozumieć, że każda Kobieta ma wiele twarzy. Raz potrafi być szalona i rockowa, by za chwilę stać się elegancka i dystyngowana. Bez względu na to które oblicze pokażemy światu pamiętajmy, że każda z nas potrafi podkreślić swoją stronę kobiecości. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz wzbudzania emocji u odbiorców. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nimi wiele miłych wspomnień. Po obliczeniu wszystkich głosów wyłoniliśmy 3 zwycięskie fotografie. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie.

A oto zwycięzcy:

1 miejsce - Voucher na masaż od REH4U otrzymuje Pani z numerem 5 - Anita Adamczyk - Sowa ( 202 głosów)

2 miejsce - Voucher na zabieg na paznokcie od Aleksandra Jarmuszak- Salon Aleksandria otrzymuje Pani z numerem 4 - Sara Danielak (144 głosów)

3 miejsce - Zestaw relaksacyjny od GOKu otrzymuję Pani  z numerem 1 - Jadwiga Buczak (58 głosów)

Pozostałe uczestniczki otrzymają nagrody pocieszenia :)

Nagrody można odebrać w sekretariacie GOK ul. Szkolna 1 Zawonia. Od 16.03 od godz. 13-tej :)

Dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród i gadżetów: Reh4u, Salon Aleksandria, Kino Polonia z Trzebnicy oraz GOK.

09.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 15-03-2021 14:25
Icons from IcoFont