23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Turniej taneczny z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie
zapraszamy 6 marca (sobota) na wyjątkowy turniej taneczny z okazji Dnia Kobiet.
To pierwsze takie wydarzenie przygotowane specjalnie dla Nas, wszystkich kobiet :)
Turniej będzie podzielony na dwa bloki: High Heels oraz MTV Dance.
High Heels to obecnie najbardziej popularny styl na całym świecie, krótko mówiąc „taniec na obcasach” obejmuje on wszystkie style tańca, przede wszystkim te najbardziej kobiece. Podczas turnieju, uczestniczki nauczą się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Trening poprowadzi Eliza Skuła- mistrzyni Polski klasy "A" w stylu standardowym i latynoamerykańskim, tańczy od 19 lat, Pani Eliza jest instruktorem tańca z wieloletnim doświadczeniem.
Z kolei MTV Dance to połączenie różnych styli form tańca i oryginalnych układów choreograficznych. To nie tylko możliwość nauczenia się różnych tańców i technik tanecznych, ale przede wszystkim świetna zabawa. Trening poprowadzi charyzmatyczny i zarażający optymizmem Finalista Programu TVN „You Can Dance”- Neder Hasnaoui.
Drogie Panie wystarczą więc piękne szpilki, kondycja i dobry humor :)

Czekają na Was fantastyczne nagrody: Voucher na 100 zł od Pizzeria Damianos, Trening personalny z Jakubem Krawcem, TOTAL NO LIMIT- miesięczny karnet na maszyny Body Space i Body Roll od BSC, Zabieg na włosy od Aleksandra Jarmuszak- Salon Aleksandria, Darmowe wejściówki na wybrany seans od Kino Polonia w Trzebnicy, Strzyżenie włosów od Paulina Okońska Salon fryzjerski O Włos, Gadżety od Adveno :)

Uwaga ilość miejsc ograniczona, zapraszamy do zapisów pod nr. Telefonu 713128118 kto pierwszy ten tańczy :)
Ps. Całe wydarzenie odbędzie się zgodnie z reżimem sanitarnym.

Biały z Wycięciem Zdjęcie Nowoczesny Taniec Plakat.png

PDFregulamin turnieju tańca.pdf (47,83KB)

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 26-02-2021 20:11
Icons from IcoFont