Tradycja Tłustego Czwartku musi być!!!

Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

Kochani już coroczną tradycją stało się, że jak Tłusty Czwartek to tylko z naszymi Paniami z Klubu Seniora, które wypiekały dla nas przepyszne, tradycyjne pączki, faworki i oponki, w tym roku ze względów oczywistych zmieniamy formułę i to My, ekipa Gminnego Ośrodka Kultury podejmujemy się tego trudnego zadania :) Dlatego też w podziękowaniu za ubiegłe lata zapraszamy Panie z Klubu Seniora po odbiór symbolicznego pączka do GOK (Szkolna 1) lub do Biblioteki w Zawoni (Trzebnicka 11). Pakujemy na wynos i życzymy naszym Paniom Smacznego :) Mamy nadzieję, że choć odrobinę dorównamy kulinarnym Mistrzyniom :) Będziemy się starali, bo czego nie robi się dla tradycji :).

Szczegóły na plakacie:)

TłustyCzwartek.jpeg