Już w czwartek 17 czerwca odbędzie się uroczyste otwarcie Biblioteki w Zawoni, a popołudniu zapraszamy czytelników na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Opiat- Bojarską. 18-19 czerwca - Dni Otwarte w Bibliotece - więcej szczegółów w Aktualnościach:)

Podsumowanie zakupów z dotacji Biblioteki Narodowej: 2020

Przyszedł czas na podsumowanie dotacji z Biblioteki Narodowej. W bieżącym roku otrzymaliśmy kwotę 3875,00 zł. Dzięki tym funduszom kupiliśmy 171 książek; są to tytuły z literatury dla dorosłych , pozycje popularnonaukowe oraz książki dla dzieci . Wszystkie egzemplarze są już dostępne w naszej wypożyczalni.

Na każdej książce zakupionej ze środków finansowych MKiDN umieszczony został zapis Zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 18-01-2021 13:55