23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Książka do domu

Z powodu pandemii koronawirusa dostęp do kultury został znacząco ograniczony - w szczególności dla osób w wieku senioralnym, niepełnosprawnych i chorych. Dlatego  ruszamy z akcją „książka do domu”" Mieszkańcy Gminy Zawonia powyżej 65 roku oraz osoby niepełnosprawne będą mogli zamówić książkę lub audiobooka z biblioteki z dowozem do domu.

Chęć wypożyczenia książek można zgłaszać drogą telefoniczną lub poprzez maila – pisząc na adres biblioteki;

tel. 509 993 945 lub mail biblioteka@gokzawonia.pl

Chętne osoby muszą podać swoje imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Oczywiście kluczowym jest przekazanie tytułów książek, które dana osoba chce wypożyczyć. Można też określić swoje preferencje literackie. Wiedząc, że czytelnik lubi przykładowo kryminały lub biografie znanych ludzi – na pewno będziemy mogli zaproponować coś ciekawego. Oczywiście dostarczanie i odbiór książek odbywa się bezpłatnie, raz w tygodniu

Zgodnie z regulaminem czytelnicy mogą wypożyczyć jednocześnie maksymalnie 5 książek. Należy je zwrócić  po 30 dniach – można je oddać w trakcie dostarczania książek.

Książki dostarczane będą przez pracowników GOK w Zawoni w terminach ustalanych indywidualnie.

W razie dodatkowych pytań, proszę dzwonić lub pisać.

książka dla seniora.png

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 12-11-2020 13:26
Icons from IcoFont