23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Instytut Cudowności Użytkowych

Zaczynamy już ostatnią odsłonę Akademii Kultury, Instytut Cudowności Użytkowych a w nim, proponujemy warsztaty nawiązujące do dawnego rękodzieła i zawodów dawnych. Twórcze i jednocześnie relaksacyjne warsztaty tworzenia batiku i z możliwością tworzenia małych cudeniek do przestrzeni domu. Inspirujące  warsztaty  desingu  na których nauczymy się  jak nadać nowe życie meblom, niezależnie od tego ile mają lat i w jakim są stanie.Podobnie jak poprzednie warsztaty tak i te mają charakter rodzinny ( rodziny wspólnie wykonywać będą jedną pracę)

Warsztaty batiku, prowadzone Warsztaty Terapii Zajęciowej odbędą się w dwóch grupach :pierwsza grupa 30 i 31 październik a druga 6-7 listopada. Zachęcamy do udziału szczególnie osoby z niepełnosprawnościami (pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej)

Warsztaty desingu prowadzić będzie Pracownia Meblodzieło, a odbywać będą się 20,21, 22 listopada . Po poznaniu technik  jak pracować z farbą, w drugiej części warsztatów wykorzystamy poznane efekty i odnowicie swój własny mały mebel ( krzesło, skrzynię itp.)

Na zakończenie Instytutu zobaczymy efekty pracy uczestników na zorganizowanej wystawie.

CUDOWNOŚCI UŻYTKOWE.jpeg

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 15-10-2020 22:24
Icons from IcoFont