Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Instytut Cudowności Użytkowych

Zaczynamy już ostatnią odsłonę Akademii Kultury, Instytut Cudowności Użytkowych a w nim, proponujemy warsztaty nawiązujące do dawnego rękodzieła i zawodów dawnych. Twórcze i jednocześnie relaksacyjne warsztaty tworzenia batiku i z możliwością tworzenia małych cudeniek do przestrzeni domu. Inspirujące  warsztaty  desingu  na których nauczymy się  jak nadać nowe życie meblom, niezależnie od tego ile mają lat i w jakim są stanie.Podobnie jak poprzednie warsztaty tak i te mają charakter rodzinny ( rodziny wspólnie wykonywać będą jedną pracę)

Warsztaty batiku, prowadzone Warsztaty Terapii Zajęciowej odbędą się w dwóch grupach :pierwsza grupa 30 i 31 październik a druga 6-7 listopada. Zachęcamy do udziału szczególnie osoby z niepełnosprawnościami (pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej)

Warsztaty desingu prowadzić będzie Pracownia Meblodzieło, a odbywać będą się 20,21, 22 listopada . Po poznaniu technik  jak pracować z farbą, w drugiej części warsztatów wykorzystamy poznane efekty i odnowicie swój własny mały mebel ( krzesło, skrzynię itp.)

Na zakończenie Instytutu zobaczymy efekty pracy uczestników na zorganizowanej wystawie.

CUDOWNOŚCI UŻYTKOWE.jpeg

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 15-10-2020 22:24
Icons from IcoFont