Zachęcamy Sołtysów do zgłaszania swoich miejscowości na rodzinne warsztaty! Wystarczy zebrać grupę min. 10 osób i zgłosić się do nas 713128118 a my przyjedziemy do Was.

Logo GOK

Instytut Ruchu i Gestu

Instytut Ruchu i Gestu - czyli teatr i sztuki cyrkowe. W ramach tego instytutu będzie można wziąć udział w warsztatach teatralnych oraz cyrkowych.
Warsztaty cyrkowe poprowadzi Teatr na Walizkach, który współpracował z wieloma aktorami z różnych części świata. Dowodem na profesjonalizm i kunszt tych warsztatów będzie charakter przedstawienia, podczas którego uczestnicy nauczą się balansu, żonglerki, chodzenia na szczudłach oraz innych dyscyplin cyrkowych, uczestnicy warsztatu będą mieli okazję poznać również wiele gier i zabaw grupowych.
Natomiast podczas warsztatów improwizacji teatralnej uczestnicy poznają podstawy technik teatru improwizacji czyli teatru, który tworzy się tu i teraz, bez scenariusza. Ten rodzaj sztuki, która powstaje na oczach widza cieszy się coraz większą popularnością i daje zarówno twórcom jak i odbiorcom wiele radości i satysfakcji, a przy okazji rozwija kompetencje tak potrzebne w dzisiejszym świecie - akceptowanie błędów, umiejętność słuchania i współpracowania z grupą oraz kreatywność.
Zapraszamy serdecznie na warsztaty, które poprowadzi Anna Wojtkowiak-Williams, aktorka pantomimy, od 9 lat improwizatorka we wrocławskim Teatrze Improwizacji Improkracja.
Zwieńczeniem tego instytutu będzie wspólnie widowisko estradowo- teatralne.
Zapraszamy całe rodziny, warsztaty bezpłatne.
Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 30-09-2020 10:24
Icons from IcoFont