23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Finał Instytutu Dobrych Dźwieków

W  sobotę 26 września, zakończył działalność Instytut Dobrych Dźwięków. W ramach instytutu odbyły się warsztaty bębniarskie, prowadzone przez  Bohdana Imielę oraz warsztaty wokalne prowadzone przez Artura Wróbel przy wsparciu Małgorzaty Wrzesień Wróbel. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością, uczestniczyło w nich 40 osób z terenu powiatu trzebnickiego. Tak jak i pozostałe warsztaty Akademii Kultury, miały charakter rodzinny, uczestniczyli w nich całe rodziny co sprzyjało  powstaniu niezwykłej, ciepłej iście rodzinnej atmosfery. Finałem spotkań uczestników był  sobotni  wspólny koncert grupy bębniarskiej i grupy wokalnej. To była spora dawka dobrej, pozytywnej muzyki. Mimo jesiennej aury za oknem, na sali GOK panowała gorąca atmosfera , a to za sprawą energetycznej muzyki  i pozytywnych dźwięków. Na zakończenie pani Agnieszka Buczak dyrektor GOK podziękowała wszystkim uczestnikom i prowadzącym , wręczając pamiątkowe dyplomy.  Zaprosiła  do udziału w  Instytucie Gestu i Ruchu, który rozpocznie się już w październiku.

Projekt Akademia Kultury  dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 30-09-2020 09:42
Icons from IcoFont