Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem KURIERA ZAWONI, w którym znajda Państwo relacje z ostatnich dwóch miesięcy życia z Gminy Zawonia.

Rodzinny piknik z okazji zakończenia wakacji

4 września plac GOK w Zawoni na kilka godzin zamienił się w najbardziej kolorowe, wesołe i głośne miejsce w okolicy. Wszystko za sprawą Rupherta i Rico – pary klaunów, która odwiedziła naszą miejscowość na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni. Wydarzenie pod hasłem rodzinny piknik z okazji zakończenia wakacji zapewne na długo zapadnie w pamięć wszystkim, którzy w nim uczestniczyli.

Klauny Ruphert i Rico są znani na całą Europę. Duet jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród na przeglądach teatrów ulicznych czy konkursach cyrkowych. Tym razem ulubieńcy dzieci odwiedzili Zawonię.

Duet Rico i Ruphert to prawdziwi specjaliści w dziedzinie rozrywki cyrkowej i jak na specjalistów przystało przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. W programie było min. malowanie włosów, deszcz baniek mydlanych i confetti, były gry, zabawy i konkursy. A do tego tańce, hulańce i wspólne śpiewanie piosenek – nie tylko przez najmłodszych, ale także i tych nieco starszych. To pierwsza wizyta Ruperta i Rico w naszej miejscowości, mamy nadzieję, że nie ostatnia. Na spotkanie z wesołymi klaunami przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Gorąco dopingowani i zachęcani do tańca i śpiewania wesołych piosenek chętnie włączali się do wspólnej zabawy z Ruphertem i Rico. Dzieci z wielką chęcią i radością wykonywały wszystkie polecenia pary klaunów, skakały, tańczyły, kręciły się w kółko i tworzyły pociąg, a wszystko to przy spadającym raz po raz deszczu konfetti, kolorowych bibułek i baniek mydlanych.

Spotkanie z Ruphertem i Rico z pewnością należało do udanych i przyniosło mnóstwo uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników spotkania.

Opublikował: Danuta Krasucka
Data publikacji: 10-09-2020 14:31