Lockdown przedłużony do 25 kwietnia :( bardzo za Wami tęsknimy. Trzymajcie się zdrowo do szybkiego zobaczenia.

Logo GOK

Zielona Strefa Aktywności

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego na Zielonej Strefie Aktywności już ruszyła i czeka na wszystkich tych, którzy chcieliby z niej skorzystać.

 

Drodzy Państwo Zapraszamy na Zieloną Strefę Aktywności oraz znajdującej się tam bezpłatnej wypożyczalni sprzętu sportowego. Wypożyczalnia czynna jest w godzinach od 11.00 do 18.00 od wtorku do soboty. Z wypożyczalni mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie po uprzednim wypełnieniu karty wypożyczenia. Sprzęt sportowy, którym dysponuje wypożyczalnia to między innymi: rowery, hulajnogi, rolki, deskorolki wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Zapraszamy wszystkich do bezpiecznego korzystania z tego pięknego obiektu z poszanowaniem znajdujących się tam sprzętów oraz terenów zieleni.

Pragniemy jednocześnie nadmienić, iż sprawca, który w lutym tego roku dokonał aktu wandalizmu i zniszczył  jeden z elementów wielofunkcyjnego urządzenia zabawowego "Łodzi podwodnej" znajdującego się na Zielonej Strefie Aktywności w Zawoni, został przykładnie ukarany i pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Pamiętajmy o tym, że strefa zrewitalizowana została z myślą o wszystkich mieszkańcach naszej gminy i pragniemy, by służyła nam jak najdłużej i jak najlepiej.   Szanujmy siebie na wzajem i pracę ludzi, którzy dbają o nasze otoczenie i  krajobraz wokół.     

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 24-06-2020 11:53
Icons from IcoFont