23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Uroczyste zakończenie zajęć sekcji w GOKu

Kochani chcąc podsumować tegoroczny sezon zajęć w Ośrodku Kultury w Zawoni możemy to zrobić jednym zdaniem... nie tak to zaplanowaliśmy. Mimo wszystko dziękujemy instruktorom oraz uczestnikom zajęć.
Wszystkim prowadzącym składamy ogromne podziękowania za poświęcony czas, kreatywność i pełen profesjonalizm. Dziękujemy Paniom: Jolancie Markowicz, Patrycji Walczak, Annie Karolak, Agnieszce Dobrzańskiej, Katarzynie Pławiak, Paulinie Skalskiej, Kamili Kruszonie, Danucie Krasuckiej oraz Panom: Dariuszowi Kowalkowskiemu oraz Jakubowi Krawcowi. Cieszymy się, że nasze propozycje zajęć spotkały się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Liczymy na Waszą obecność w przyszłym sezonie z nadzieją, iż każdy wybierze coś dla siebie:) Jednocześnie zapraszamy do wspólnego spotkania na Zielonej Strefie 25 czerwca o godzinie 17.00 , oczywiście przy zachowaniu i respektowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z trwającą pandemią.

Do zobaczenia :)

ZakonczenieZajecwGOKu.jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 22-06-2020 10:52
Icons from IcoFont