23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Aktywne Świętowanie Dnia Kobiet

W piątek 6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się wielkie świętowanie Dnia Kobiet. Z tej okazji zaproponowaliśmy naszym paniom i dziewczętom aby go spędzić na sportowo, tanecznie i zdrowo. Energetyczną  zumbę poprowadziła Magdalena Zych- Pelc, ćwiczenia fitness -Jakub Krawiec, tańce latino  -Patrycja Walczak, wyciszającą jogę - Paulina Skalska.

W naszym „fit- barze” można było skosztować pysznych ale też zdrowych przekąsek i pełnych witamin koktajli. W tym dniu specjaliści od urody, pielęgnacji i żywienia udzielali darmowych porad i konsultacji. Kobiety ustawiały się w kolejce do trychologa, dietetyczki oraz pań kosmetyczek.Bezpłatnych konsultacji oraz badań skóry głowy i włosów udzielała Marzena Wierzęć.Panie Ania i Joanna profesjonalistki i doradczynie piękna z firmy Mary Kay, zaproponowały wszystkim uczestniczkom specjalistyczne porady pielęgnacyjne oraz wizażu.Analizę składu ciała, porady dietetyczne i warsztaty kulinarne poprowadziła Kamila Łagoda-Mucha

Na zakończenie wszystkie panie,  z rąk pani Wójt Gminy oraz pani Dyrektor GOK zamiast tradycyjnego kwiatka otrzymały porę J wraz z sentencją motywującą do bycia szczęśliwym.

Mamy nadzieję, że dobra zabawa, znakomita atmosfera i uśmiechy na twarzach naszych Pań, to dowód na to, że pomysł był trafiony . Dziękujemy za tak liczne przybycie.

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 08-03-2020 19:50
Icons from IcoFont