Zapraszamy serdecznie do udziału w II Babskim Rajdzie Rowerowym. Już 25 października (niedziela) godz.11:00, zbiórka przy GOK w Zawoni, ul. Szkolna 1. Kręć razem z nami :)

Logo GOK

Akademia Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni inauguruje Akademię Kultury, projekt który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa w ramach programu Edukacja Kulturalna.

Zapraszamy mieszkańców regionu Wzgórz Trzebnickich do uczestnictwa w kulturalnych niecodziennych warsztatach, przedstawieniach, wystawach, koncertach i pokazach zebranych w jedną spójną koncepcję otwartą dla wszystkich w Akademii Kultury. Będziemy się uczyć, rozwijać pasje i działać, aby wydobyć potencjał kulturotwórczy mieszkańców, inicjować kreatywność, integrować różne grupy społeczne i wiekowe oraz twórczo aktywizować osoby ze szczególnymi potrzebami w tym osoby z niepełnosprawnościami. To będzie czas który spędzimy twórczo oraz rodzinnie, gdyż  Akademia Kultury skierowana jest do całych rodzin.

MkiDN_600_400-e1571299777215.jpeg Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

akademia zawonia_1wyd.jpeg

Opublikował: Elżbieta Michta

Icons from IcoFont