23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Bajkowe Ferie za nami

Tegoroczne zajęcia feryjne w Gminnym Ośrodku Kultury odbywały pod hasłem Bajkowe Ferie. Dzieci biorące w nich udział nie mogły narzekać na nudę. Pierwszy tydzień ferii upłynął im pod znakiem bardzo twórczych i kreatywnych zajęć prowadzonych przez Panią Kasię Pławik.

W drugim tygodniu dzieci bawiły się w małych odkrywców, poznając wszystko co jest związane z pracą archeologa i już wiemy, że przeszłość i archeologia nie są dla dzieci ani za trudne, ani za mało interesujące, w ten pasjonujący świat wprowadziła naszych milusińskich zaproszona specjalnie na zajęcia Pani Teresa Dobrakowska-archeolog.

Po zajęciach dzieci przenosiły się do bajkowego kina...a w nim popcorn i pyszna herbatka.

Nie zapomnieliśmy również o świetlicach, w których odbywały się warsztaty tworzenia masek karnawałowych, uczestnicy przy wykorzystaniu różnych materiałów i ozdób stworzyli prawdziwe cudeńka. Zajęcia świetlicowe prowadziła Pani Mariola Mucha.

Zgodnie z tradycją ferie zakończyliśmy balem karnawałowym i rozstrzygnięciem konkursu na maskę. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale a czas spędzony z nami był atrakcyjny i inspirujący.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 26-02-2020 18:53
Icons from IcoFont