!!!UWAGA KONKURS!!! ZAPROJEKTUJ - NAZWIJ - STWÓRZ maskotkę, która Twoim zdaniem najbardziej kojarzy się z z naszą Gminą . Więcej informacji w Aktualnościach.

Niesamowite Spotkanie z Małgorzatą Żółtaszek

5 grudnia 2019r., na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoni, gościła w naszej gminie Małgorzata Żółtaszek – autorka książek dla dzieci.  Z pisarką spotkali się uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Zawoni oraz uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Czeszowie. Motywem przewodnim spotkań było zapoznanie dzieci ze ścieżką wydawniczą oraz wspólne stworzenie przedstawienia w oparciu o opowiadanie naszego gościa pt. „Jak Anitce uciekły zabawki „ Dzieci miały okazję sprawdzić się w roli aktorów zarówno podczas spektaklu, jak i poprzez odgrywanie ról osób zaangażowanych w proces tworzenia książki Spotkanie miało bardzo energiczny, pełen ruchu charakter. Stało się okazją do tańców, śpiewów i świetnej zabawy.
Serdecznie dziękujemy Małgorzacie Żółtaszek za pozytywną energię i rewelacyjne spotkanie :)

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 08-12-2019 20:46