23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Gminny Dzień Seniora01

W miniony andrzejkowy wieczór na specjalne zaproszenie Pani Wójt Agnieszki Wersty i Przewodniczącego Rady Seniorów Pana Grzegorza Wolnego nasi najstarsi mieszkańcy gminy świętowali Gminny Dzień Seniora. Licznie przybyli Seniorzy z poszczególnych sołectw wspólnie bawili się w otulonej jesiennymi liśćmi Sali WIDOWISK w GOK. Wszyscy goście obejrzeli spektakl pt. Ona i On Ławeczka wg. Aleksandra Gelmana w znakomitej obsadzie Izabeli Noszczyk oraz Dariusza Taraszkiewicza z występem gościnnym Teatru Scena Poczekalnia z Leszna. Słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana ponad dwadzieścia razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Bawiliśmy się fantastycznie. Po pełnej humoru sztuce pełnej zarówno śmiechu jak i refleksji, zaproszeni wysłuchali specjalnej niespodzianki przygotowanej przez samych aktorów teatru i wykonanym mini recitalu kilku znanych utworów na naszej scenie w Zawoni. Aktorzy otrzymali róże z rąk Przewodniczącej Rady Gminy Pani Grażyny Ogrodowicz Nitka oraz Pani Dyrektor GOK.

Kolejną niespodzianką był występ młodych artystek, który przygotowała Pani Małgorzata Wrzesień-Wróbel z Bell Art. Specjalne utwory zadedykowane Seniorom wykonały młode uzdolnione mieszkanki gminy, które otrzymały słodkie upominki. Po zakończeniu części artystycznej, goście mogli w miłej atmosferze wymienić się wrażeniami przy słodkim poczęstunku, kawie i herbatce bawiąc sie w ten wieczór tuz przed Adwentem. Niezapomniany czas w gronie dobrych znajomych już za nami. Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspólne listopadowej popołudnie.

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 02-12-2019 15:49
Icons from IcoFont