Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Detektywistyczny Podwieczorek Biblioteczny

W piątkowe popołudnie biblioteka w Zawoni przeobraziła się w prawdziwe biuro detektywistyczne, pełne zagadek, szyfrów, rebusów, labiryntów i innych łamigłówek!
Siedmioro adeptów sztuki kryminalistycznej i miłośników bestsellerowej serii powieści Martina Widmarka „„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” spotkało się by poznać  „Tajemnicę diamentów” oraz wyruszyć na poszukiwanie złodzieja diamentów. Dokładnie badali ślady, przyglądali się podejrzanym,szukali motywów i analizowali fakty  a wszystkiemu  towarzyszył dreszczyk emocji .

Kto kradnie diamenty ze sklepu jubilerskiego Muhammeda Karata???

Ania, Zosia, Oliwia, Idrys, Scarlett, Jasiu i Konrad  doskonale sprawdzili się w roli detektywów i rozwiązali zagadkę a pomagała im  Tosia nasza nieoceniona wolontariuszka. Jeśli Wy chcecie się dowiedzieć kto był złodziejem musicie przeczytać książkę :)

Jesteśmy przekonane, że uczestnicy chętnie sięgną po pozostałe książki z serii, bo przecież czytanie to wspaniała przygoda. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do biblioteki

Ela i Agnieszka wasze bibliotekarki.

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 28-10-2019 10:19
Icons from IcoFont