Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Żółtaszek

Tuż przed dniem  Św. Mikołaja tj. (5 grudnia) nasze biblioteki w Zawoni i w Czeszowie odwiedzi  autorka poczytnych książek dla dzieci  Pani Małgorzata Żółtaszek. Pisarka zadebiutowała w 2012 roku książką „Jak Anitce uciekły zabawki, Jacuś zgubił się w sklepie i inne historyjki”. Zbiór siedmiu terapeutycznych opowiadań na każdy dzień tygodnia podbił nie tylko serca dzieci, ale też zdobył trzecie miejsce w internetowym konkursie Radia RMF FM na najpiękniejszą polską książkę dla dzieci. Kolejne publikacje tylko ugruntowały pozycję autorki na rynku dziecięcej literatury, a Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne poleca edukacyjny wpływ jej opowiadań.

Pisanie książek nie jest jednak jedynym zajęciem Małgorzaty Żółtaszek. Autorka prowadzi także spotkania autorskie i warsztaty literackie, podczas których rozwija w dzieciach kreatywność i poczucie własnej wartości. O skuteczności takich zajęć przekonają się już niebawem zaproszone dzieci ze szkoły w Zawoni oraz Czeszowie.

Spotkanie_01.jpeg

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 24-10-2019 15:34
Icons from IcoFont