23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Motylkowa Poczytajka

Każdy dorosły wie, że czytanie książek dzieciom pozytywnie wpływa na ich rozwój, a to nie jedyna zaleta czytania dzieciom. Książki rozbudzają kreatywność, uczą nazywania i przeżywania emocji, rozwijają wyobraźnię, kształtują postawy moralne.
Wspieramy czytanie i ruszamy z Poczytajką. Na pierwsze poczytajkowe spotkanie zaprosiliśmy grupę Motylków z paniami Patrycją i Martą z Przedszkola w Zawoni. Dlaczego Motylki ? bo chyba już wszyscy zauważyli, że motyl w GOKu zajmuje szczególne miejsce. Gości przywitała pani dyrektor Agnieszka Pawlaczek i zaprosiła do wysłuchania bajki o małym ślimaku Kacperku, z książki „Pierwsze czytanki dla…” (wyprawki w kampanii Mała Książka Wielki Człowiek)
Przytulna Wolna Chwilka, mnóstwo kolorowych poduch i zasłuchane przedszkolaki- cudowny widok. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli sale zajęć i zakamarki w przestrzeniach ośrodka, doskonale się przy tym bawiąc w liczenie motylków . Na zakończenie wszyscy otrzymali zakładkę do książki, motylkową przypinkę i zaproszenie do biblioteki.
A My zapewniamy, że cdn.

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 24-10-2019 13:37
Icons from IcoFont