Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia 9.10.2022 godz. 11:00 Zapraszamy.

Logo GOK

Motylkowa Poczytajka

Każdy dorosły wie, że czytanie książek dzieciom pozytywnie wpływa na ich rozwój, a to nie jedyna zaleta czytania dzieciom. Książki rozbudzają kreatywność, uczą nazywania i przeżywania emocji, rozwijają wyobraźnię, kształtują postawy moralne.
Wspieramy czytanie i ruszamy z Poczytajką. Na pierwsze poczytajkowe spotkanie zaprosiliśmy grupę Motylków z paniami Patrycją i Martą z Przedszkola w Zawoni. Dlaczego Motylki ? bo chyba już wszyscy zauważyli, że motyl w GOKu zajmuje szczególne miejsce. Gości przywitała pani dyrektor Agnieszka Pawlaczek i zaprosiła do wysłuchania bajki o małym ślimaku Kacperku, z książki „Pierwsze czytanki dla…” (wyprawki w kampanii Mała Książka Wielki Człowiek)
Przytulna Wolna Chwilka, mnóstwo kolorowych poduch i zasłuchane przedszkolaki- cudowny widok. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli sale zajęć i zakamarki w przestrzeniach ośrodka, doskonale się przy tym bawiąc w liczenie motylków . Na zakończenie wszyscy otrzymali zakładkę do książki, motylkową przypinkę i zaproszenie do biblioteki.
A My zapewniamy, że cdn.

 

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 24-10-2019 13:37
Icons from IcoFont