23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

NIE BÓJMY SIĘ KULTURY

Aby być na bieżąco z kulturą zapraszamy na naszą nową stronę internetowa - gokzawonia.pl. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje bo Kultura nie kłuje:) Kaktusy posadzone i rozsadzone w ramach tego hasła towarzyszą naszym zajęciom i wszystkim działaniom.

Nową odsłoną zajęć dla najmłodszych są poniedziałkowe Zabajkowe warsztaty i zabawa najmłodszych mieszkańców w Sali MAŁEJ z Katarzyna Pławiak.

Dla aktywnych mamy zajęcia ruchowe: od Jogi z Pauliną Skalską, Zumbę z Anną Karolak, Fitness z Kubą Krawcem i szalone Latino Dance z Patrycją Walczak oraz trening Taekwondo z Dariuszem Kowalkowskim.

Jest Was coraz więcej, a może być jeszcze trochę, zatem zapraszamy bo ruch to zdrowie:) Spotykamy się zarówno w starej siedzibie na sali, jak i w nowej na Sali WIDOWISK. Sprawdźcie grafik zajęć. Nasz ośrodek kultury to miejsce Waszej aktywności bez względu na wiek.

Tworzycie ciekawe przedmioty użytkowe na rodzinnych Warstatach Ceramicznych z Agnieszką Dobrzańską oraz nowych zajęciach Kreacjach z Kamilą Kruszoną.

Już dzisiaj zapraszamy do przygotowywanej rodzinnej Motylowni, która ruszy już 31.10.

Udało się otworzyć Szkołę Malarstwa i zebrać grupę na zajęcia malarskie z Jolantą Markowicz. Zastanawiamy się teraz, czy starczy przestrzeni wystawienniczej w Galerii PO SCHODACH, bo wszystkie prace i obrazy trafią na wystawę na początku 2020 roku.

Taneczne kroki szlifują nasze MOTYLKI, a formacja ma już okazałą frekwencję. Szalona zabawa z tańcem i Patrycja Walczak towarzyszy również zajęciom z tańca towarzyskiego, na których do występów przed szeroką publicznością przygotowują się nasze pary taneczne.

W naszej nowej Sali MULTI działa Kot Leon i szaleją na komputerach przyszli informatycy pod okiem Danuty Krasuckiej.

W naszej Wolnej Chwilce będziemy spotykać się również raz w miesiącu na cyklu zajęć czytelniczych POCZYTAJKA i naszymi bibliotekarkami Elżbietą Michta i Agnieszką Buczak.Pierwsze spotkanie już 23.10 z przedszkolakami.

GOK pragnie zaciekawiać na każdym kroku zatem śledźcie nasze posty na fb, nasze wydarzenia na stronie, czytajcie plakaty, szukajcie ulotek, wymieniajcie się informacjami z sąsiadami - bo kulturalna jesień zapowiada się wyjątkowo:) Mamy zaplanowanych kilka atrakcyjnych wydarzeń i spotkań, ale o nich wkrótce a kalendarz na ostatniej stronie. Do zobaczenia w GOK w Zawoni.

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 22-10-2019 09:12
Icons from IcoFont