SPEKTAKL MUZYCZNO-TANECZNY "KTO MA KLUCZ" W GOK ZAWONIA! Zapraszamy!

Logo GOK

Noc w Bibliotece 2020

noc.pngNoc w bibliotece? Dlaczego nie !
Za nami Noc w Bibliotece,impreza zorganizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Celem akcji jest zachęcenie, w niekonwencjonalny sposób,  do korzystania z zasobów bibliotek jako miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.
Tego typu imprezę zorganizowaliśmy po raz pierwszy i zaprosiliśmy na nią młodych czytelników.
 To była niesamowita noc pełna przygód i wyśmienitej zabawy ! Przy pomocy kostek Story Cubes stworzyliśmy niezwykłą i straszną opowieść o wiedźmie i jej ośmiornicy. Przygotowana przez nas kolacja smakowała wyśmienicie a muffinki Gabrysi były przepyszne. W bibliotecznym SPA robiliśmy maseczki z ogórków i kręciliśmy papiloty by później relaksować się przy muzyce. Noc w bibliotece nie mogła odbyć się bez czytania, było więc głośne czytanie fragmentów opowiadań, ale też każdy mógł zaszyć się w zakamarkach biblioteki i poczytać kameralnie. Po tym intensywnym czasie trzeba było przygotować miejsca do spania. Krótka toaleta i „na deser” film . „ "Ptyś i Bill"” nakręcony na postawie komiksu "Ptyś i Bill"
Rano szybkie śniadanko bo 9.00 rodzice odbierali nasze czytelniczki (choć niektórym wcale nie spieszyło się do domu . Teraz trzeba trochę odespać tę „Noc w bibliotece”! Zapewniamy, że wszyscy znakomicie się bawili, pomagali sobie nawzajem i nikt „nie strzelał fochów”. Czy przekonaliśmy Was , że w bibliotece wcale nie musi być nudno!!!

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 30-09-2019 14:21
Icons from IcoFont