23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Podziękowania - Dożynki 2019

Nasze Dożynki Gminne nie byłyby takie dostojne gdyby nie wsparcie od wielu osób. Podziękowania kierujemy przede wszystkim do naszych Sponsorów: Izolmet Zawonia, Free Kids, AGROBETA Skarszyn, Bank Spółdzielczy z Trzebnicy, ARIMR Trzebnica, Hurtownia Materiałów Budowlanych Łopyta Zawonia, PRU Rolet sp z o.o. Sędzice, Zakład Robót Drogowych RAPP Czeszów, Seminex Zawonia, Firmie LEGAR z Milicza. Dziękujemy za wsparcie FIRMIE SANMAR SZCZYTKOWICE, AR PRESTIGE z WROCŁAWIA oraz NIEZŁY MŁYN z CZESZOWA. Cenne nagrody w konkursach ufundowała FIRMA TARCZYŃSKI oraz BRICO-Marche Trzebnica.

Słowa podziękowań kierujemy do ALE BABEK z Czeszowa za tegoroczny piękny dożynkowy obrzęd. Cieszymy się, że mimo wakacji wystąpiły nasze MOTYLKI, które już dzisiaj zapraszamy na zajęcia, na których będziemy ćwiczyć układy taneczne pod okiem Waszej prowadzącej Pani Patrycji Walczak.

Taka impreza nie odbyłaby się gdyby nie media i tutaj słowa kierujemy do Telewizji Wzgórz Trzebnickich, Radia WaWa oraz Kuriera Zawoni. Obejrzyjcie fotorelację oraz film z imprezy. W imieniu Organizatorów Wam drodzy mieszkańcy i goście z regionu bardzo dziękujemy bo tylko z Wami nasze dożynki były takie udane. Do zobaczenia za rok!!!

sponsorzy.jpeg


Data publikacji: 05-09-2019 10:56
Icons from IcoFont