23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Detrix Zawonia Festival

Za nami czwarta edycja Detrix Zawonia Festival. Jak wiemy festival to impreza mająca na celu łączenie stylów muzyki rozrywkowej. Nasze wydarzenia ma na celu zaprezentowanie różnej muzyki dla różnych grup wiekowych bez ograniczeń. Każdy z zaproszonych DJ jest odpowiedzialny za wcześniej wyznaczony set tematyczny co powoduje niezapomniane wrażenia dla samych uczestników imprezy. Wykonawcy opierają się na mixowaniu na żywo co pozwala jeszcze bardziej na integrację z publicznością, a ona nie wie czego się spodziewać. W tym roku na specjalnej scenie wystąpili świetni wykonawcy, zaproszeni przez koordynatora Maćka Trelińskiego z Polski i z zagranicy. Przygotowania trwały od kilku miesięcy, a kumulacja nastąpiła w sobotę, gdy dopracowywane były już tylko szczegóły imprezy.

Na scenie usłyszeliśmy fantastyczną, porywającą do tańca muzykę, a Wy nie zawiedliście. Na parkiecie pod sceną do godzin nocnych bawiliście się z nami i swoimi DJ-jami. Oprócz niezawodnych mieszkańców odwiedziło nas wiele osób z całego regionu i Polski. To cieszy ogromnie, że jesteście z nami od lat i jest Was coraz więcej!

Uroczystego otwarcia jak co roku dokonała Pani Agnieszka Wersta - Wójt Gminy Zawonia oraz Pan Bogdan Fabiański - Prowadzący od lat Detrix dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, miłośnik m.in. dyskotek. Na scenie wspólnie powitali w Zawoni wszystkich fanów muzyki klubowej, aby w tegorocznej odsłonie oczekiwanego Detrix pod nazwą "Unlimited" występujący zabrali nas w sentymentalną podróż przez najlepsze klubowe hity, tworząc wyjątkowe LIVE SETY.

Przez osiem godzin w Zawoni prezentowali się znani i lubiani DJ: Dj Borys, MO Bartosz Komar, Paweł Bobrowski, DJ Macio a w tej roli koordynator i pomysłodawca Maciej Treliński, Chris Bee Krzysztof Gogoliński, DNF Dawid Nowak, sam DJ Bogdan Fabiański, DJ NIGHT Tomasz Lipowski oraz TENK Michał Szepke. Spotkaliśmy się, usłyszeliśmy, bawiliśmy się wspólnie i już dziś czekamy na jeszcze. Organizatorzy dziękują wszystkim wykonawcom, uczestnikom i sponsorom. Wspólna wakacyjna udana zabawa za nami. Do zobaczenia za rok. 

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 31-07-2019 11:04
Icons from IcoFont