Zapraszamy wszystkie Panie oraz Resztę świata :) na Babski Rajd Rowerowy z okazji Światowego Dnia Roweru i  Dnia Kobiet Wiejskich. Ruszamy z parkingu przy Bibliotece w Zawoni 26 października o godzinie 11.00. Do zobaczenia :)

Trzeci Tydzień Wakacyjnej Podróży Pociągiem do Kultury

Przez cały tydzień w bibliotece w Zawoni było gwarno i twórczo a to za sprawą  Pociągu do Kultury i  inspirującej, pobudzającej wyobraźnię Stacji Ilustracyjnej :) Powstało mnóstwo ilustracji stworzonych różnymi technikami ; suche pastele, kolaż, wydrapywanka, kredka akwarelowa, monotypia. Wykonane ilustracje  udekorują   biblioteczne przestrzenie. Na stacji nie zabrakło dobrej zabawy , uśmiechu na buziach oraz obcowania literaturą.

W tym samym czasie zwolennicy gier mogli spędzić czas z grami planszowymi i strategicznymi w GOKowskiej  strefie „Wolna Chwilka”

Tradycyjnie na zakończenie wyruszyliśmy w podróż Kulturalną Ciuchcią.

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 20-07-2019 15:55