Rodzinne świętowanie czas zacząć ! Przygotowaliśmy dla państwa moc atrakcji:  m.in. Mikołajki, Kramik Bożonarodzeniowy, Warsztaty Świąteczne, Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą GOK !

Logo GOK

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Przedstawiamy wyniki Konkursu Inicjatyw Lokalnych " Kultura nie kłuje” w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019 Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.
Celem konkursu było wyłonienie najlepszych inicjatyw kulturalnych zgłoszonych przez mieszkańców Gminy Zawonia. Do konkursu zgłoszonych zostało 11 pomysłów z czego finansowanie w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019 otrzymuje 5 pomysłów, które zostaną zrealizowane we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zawoni. 
Podczas wczorajszego spotkania (15.07.2019 r.)  zaprezentowane zostały wszystkie inicjatywy, następnie komisja przystąpiła do głosowania. W skład komisji oceniającej powołani byli wszyscy inicjodawcy oraz pracownicy GOKu i Gminy. Merytorycznie wspierał nas animator z ramienia Narodowego Centrum Kultury oraz czuwał nad przebiegiem głosowania.
Poniżej prezentujemy wybrane do realizacji inicjatywy:

1. Z van Goghiem na TY 
2. Gmina w kadrze
3. Czeszowskie Smaki
4. Cykl wędrujących warsztatów rękodzieła " Anielskie" talenty"
5. Festiwal kolorów


Wszystkim bardzo mocno dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i chęć działania a zwycięzcom ogromnie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie realizacji :)

 

 

Opublikował: Kamila Kruszona
Data publikacji: 16-07-2019 10:30
Icons from IcoFont