23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Pierwszy tydzień wakacyjnej podróży

Wakacyjna podróż „pociąg do kultury” już ruszyła. W pierwszym tygodniu wakacji pociąg wyruszył i dotarł na stację kartonową i taneczną. Grupa młodych i zdolnych konstruktorów rozpoczęła budowę niezwykłych modeli samochodów sportowych, ciężarowych, osobowych,a nawet powstała rakieta kosmiczna, helikopter a nawet pociąg z wagonami.

To była świetna zabawa, która dała dzieciom mnóstwo satysfakcji oraz pobudziła ich wyobraźnię. Na zakończenie strefa Wolna Chwila zamieniła się w ulicę Motylkową oznaczoną znakami drogowymi, po której jeździły samochody, po torach jeździł pociąg a nad nią latał helikopter i rakieta kosmiczna. Na stacji tanecznej, było bardzo wesoło i energetycznie.Jak przystało na taneczną stację było dużo ruchu i tańców integracyjnych, nowoczesnych i tradycyjnych, nie zabrakło również znanej Belgijki. Niespodzianką dla wszystkich była podróż ciuchcią po ulicach Zawoni oraz bilet na basen. To była niezapomniana podróż.:-)

A już od poniedziałku pociąg ruszy do stacji malarskiej i kreatywnej.

 

 

Opublikował: 
Data publikacji: 05-07-2019 16:19
Icons from IcoFont