Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Pierwszy tydzień wakacyjnej podróży

Wakacyjna podróż „pociąg do kultury” już ruszyła. W pierwszym tygodniu wakacji pociąg wyruszył i dotarł na stację kartonową i taneczną. Grupa młodych i zdolnych konstruktorów rozpoczęła budowę niezwykłych modeli samochodów sportowych, ciężarowych, osobowych,a nawet powstała rakieta kosmiczna, helikopter a nawet pociąg z wagonami.

To była świetna zabawa, która dała dzieciom mnóstwo satysfakcji oraz pobudziła ich wyobraźnię. Na zakończenie strefa Wolna Chwila zamieniła się w ulicę Motylkową oznaczoną znakami drogowymi, po której jeździły samochody, po torach jeździł pociąg a nad nią latał helikopter i rakieta kosmiczna. Na stacji tanecznej, było bardzo wesoło i energetycznie.Jak przystało na taneczną stację było dużo ruchu i tańców integracyjnych, nowoczesnych i tradycyjnych, nie zabrakło również znanej Belgijki. Niespodzianką dla wszystkich była podróż ciuchcią po ulicach Zawoni oraz bilet na basen. To była niezapomniana podróż.:-)

A już od poniedziałku pociąg ruszy do stacji malarskiej i kreatywnej.

 

 

Opublikował: 
Data publikacji: 05-07-2019 16:19
Icons from IcoFont