Zapraszamy na koncert największych polskich przebojów 7 czerwca 2026 r.
Spotkamy się w przestrzeniach GOK-u, a jeśli pogoda będzie nam sprzyjać – przeniesiemy się na świeże powietrze i będziemy dziergać w plenerze
Zapraszamy wszystkich miłośników robótek ręcznych oraz osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w dzierganiu. Jeśli macie zabierzcie ze sobą własne druty, szydełka, rozpoczęte projekty lub nowe pomysły i obowiązkowo dobry humor
Do zobaczenia 9 czerwca!
Szczegóły na plakacie lub pod nr. tel. 71/3128118
