23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Wakacyjne Stacje -Pociąg do kulturyWakacyjna podróż się zaczyna, a my zaplanowaliśmy stacje postojowe 5 dniowe lub 1 dniowe ponieważ działamy Tylko z Wami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną. Wsiądź do pociągu i wyrusz w podróż do kultury. Pociąg rusza i ruszają zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Na stacjach obowiązują bilety, ale są również bezpłatne przejazdy:) naszym pociągiem.

W pierwszym tygodniu będzie bardzo intensywnie i twórczo na stacji tanecznej i kartonowej. Zabawimy się w robienie nietypowych zabawek bo wystarczy karton aby obudzić w nich wyobraźnię oraz kreatywność. Pudełko po butach, herbacie, rolka papierowa mogą posłużyć do zbudowania niezwykłych pojazdów, którymi mali podróżnicy mogą wyruszyć w niezapomnianą podróż. Będziemy szlifować naukę tańca na stacji tanecznej, ćwiczyć wspólne układy, bawić się muzyką z instruktorem,  aby pokazać się już wkrótce szerokiej publiczności. A może założymy zespół taneczny?

W drugim tygodniu zapraszamy na stację malarską i kreatywną. Po raz kolejny staniemy przy sztalugach w plenerze wokoło naszego nowego GOKu i namalujemy coś niecodziennego pod bacznym okiem artysty plastyka. Stworzymy również własne gadżety użytkowe kreując nową modę na ciekawe pokazanie swojej osobowości.

W trzecim tygodniu spotkamy się na kolejnych stacjach - ilustracyjnej i planszowej.

W bibliotece czas wypełnią wariacje na ilustracje do książek znanych i nieznanych. Podczas zajęć dowiemy się kiedy rysunek staje się ilustracją. Zakupiliśmy nowe gry  planszowe i strategiczne, które wypełnią czas wakacyjny. Zagramy z Wami i będziemy super się bawić:)

Zaplanowaliśmy również krótkie postoje, na których zasmakujecie w kulturze i aktywności wakacyjnej. Spotkamy się w środę 10.07 na kreatywnym spotkaniu nieco starszych i zaciekawionych co słychać pomiędzy regałami w bibliotece. Natomiast  17.07. dla całych rodzin mamy przedpołudniowe niecodzienne spotkanie w motylowni:)  

Ciekawą propozycję mamy dla aktywnych mieszkańców. Spotykamy się w środy pod dębem na mały fit. Szlifujemy nową formę. Niezapomniane doświadczenia czekają oraz nagrody.

Czekają również niespodzianki. Zatem do zobaczenia!

wakacje.jpeg

 

PDFregulamin wakacje.pdf (42,37KB)

Opublikował: Kamila Kruszona
Data publikacji: 14-06-2019 12:02
Icons from IcoFont